certyfikat2Z radością informujemy, że udział w programie "Szkoła z Klasą 2.0" zakończył się dla naszej szkoły sukcesem. Otrzymaliśmy Certyfikat "Szkoły z Klasą 2.0". Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie wielu uczniów i nauczycieli oraz wsparcie Dyrekcji naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy: pani Dyrektor i Zastępcy, paniom: Sylwii Mochel - Gieruli, Magdalenie Woźniak, Katarzynie Sitko, Jolancie Piłat - Korpale, Magdalenie Koffer i Iwonie Pawlik, oraz wszystkim nauczycielom, którzy wspierali nasze działania.

Dziękujemy uczniom za współpracę i chęci. Za zaangażowanie i blogowanie dziękujemy m. in. Wiktorii Bogacz, Julii Szkółce, Julii Macudzie, Julii Szumniak, Darii Ciupek, Klaudii Jalczyk, Dominice Hodorowskiej, Adrianowi Szali, Szymkowi Adamczykowi, Karolinie Ziajce, Mateuszowi Ziajce, Natalii Zagórskiej, Natalii Celarek.

certyfikat3