Edycja 2015/2016 była szóstą odsłoną programu Szkoła z Klasą 2.0. Projekt ten to kompleksowy program wsparcia całej szkoły: dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów, skierowany do placówek wszystkich poziomów edukacyjnych z całej Polski. Nauczycielom proponuje ciekawe i skuteczne metody nauczania, a dyrektorów wspiera w niełatwym procesie wprowadzania zmian.

W tej edycji projekt realizowali: p. Dyrektor mgr Miranowicz Maria, p. mgr Niemczyk Paweł, p. mgr Halbina Katarzyna, p. mgr Kobiałka Zenon, p. mgr Moskała Lilianna oraz p. mgr Nowotny Ewa.

W programie aktywny udział brała p. Miranowicz Maria, która wprowadzała zmiany w pracy szkoły. Wybrane przez nią zadanie na cały rok szkolny to ZAPRASZAMY INNE SZKOŁY – czyli zorganizowanie międzyszkolnej współpracy, wymiany wiedzy i doświadczeń (otwarte spotkanie dla innych szkół, wspólna praca nauczycieli z różnych szkół nad materiałami edukacyjnymi, lekcje otwarte dla uczniów, nauczycieli i rodziców z innych szkół).

Wybrane przez nauczycieli ścieżki edukacyjne to:

Czytaj więcej...

W roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w projekcie SZKOŁA Z KLASĄ 2.0 (szósta płatna edycja). Jest to kompleksowy program wsparcia całej szkoły: dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów skierowany do placówek wszystkich poziomów edukacyjnych w całej Polsce. Nauczycielom proponuje ciekawe i skuteczne metody nauczania a dyrektorów spiera w niełatwym procesie wprowadzania zmian.

W skład ZESPOŁU 2.0 wchodzą:

DYREKTOR: mgr Miranowicz Maria

KOORDYNATOR SZKOLNY: mgr Niemczyk Paweł

NAUCZYCIELE:
mgr Halbina Katarzyna
mgr Kobiałka Zenon
mgr Moskała Lilianna
mgr Nowotny Ewa

Szczegółowe informacje u szkolnego koordynatora.

Aby dołączyć do Szkoły z klasą kliknij w poniższy obrazek.

szk z kl 2.0