SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr

Znak graficzny Konkursu Zimowy Mistrz Wypracowań

Rozpoczyna się właśnie Zimowy Mistrz Wypracowań, czyli nowy konkurs z nagrodami organizowany przez Dyktanda.plTo idealna okazja, aby poćwiczyć swój talent pisarski, wykazać się zdobytą już wiedzą, a także poznać nowe zagadnienia.
Zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych - dzieci, młodzież i dorosłych. Udział w konkursie jest w pełni bezpłatny! Już dziś ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/zimowy-mistrz-wypracowan
Następnie pozostaje już tylko wybranie interesujących nas tematów. Dla aktywnych uczestników organizator przygotował nagrody gwarantowane! Do ich uzyskania wystarczy zebranie określonej liczby punktów. Oprócz tego przewidziane są nagrody główne, których wartość sięga dwóch tysięcy złotych!
Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań trwa do końca lutego 2022 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!