Uczniowie naszej szkoły wygrali gminne zawody w piłce nożnej halowej, podtrzymując zwycięską passę z poprzednich lat. Zawody wygrał zespół w składzie: Kacper Cyganik, Jakub Jarczyk, Maks Kosowski, Kamil Kosowski, Dominik Chrząszcz, Wiktor Ząbek, Hubert Żak.

Zagórze koszykówką stoi! ????
8 stycznia dziewczyny z naszego gimnazjum zajęły 2 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zdecydowanie wygrały z Libiążem oraz Trzebinią, ulegając jedynie zespołowi z Chrzanowa. Na wcześniejszym etapie nie miały sobie równych w Gminie Babice. Serdeczne podziękowania dla Dziewczyn i wiary we własne umiejętności.
Nasze Gimnazjum od lat organizuje zajęcia z koszykówki w ramach sks-u pod kierunkiem Mariusza Maja kibicując także podczas meczów Euroligi źeńskiej drużynie Wisły Kraków.

2018 koszyk2

Realizowane w szkole zajęcia przez p. Ewę Chrapek i aktywny nich udział dzieci i młodzieży, zostały docenione i otrzymaliśmy certyfikaty przyznawane przez Państwową Inspekcję Sanitarną w ramach realizowanych programów:

TRZYMAJ FORMĘ (dla klas 4-8) którego zadaniem jest kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór,

BIEG PO ZDROWIE (dla klas 4 SP) jego zadanie to zapobieganie inicjacji tytoniowej wśród dzieci i młodzieży, przez pokazanie atrakcyjności życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego,

ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE (dla klas 5-8 SP) rozpoznawanie sytuacji usposabiających do podjęcia palenia, rozwój umiejętności radzenia sobie z okolicznościami zwiększającymi ryzyko palenia, zostały docenione.

2018 chrapek