SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr


wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

pl18

Przypominamy:

nazwa logowania: to adres email, który został przekazany i WPROWADZONY do systemu
- jeżeli nikt adresu z rodziców i uczniów nie podał - nie ma możliwości logowania,
- jeżeli ktoś w międzyczasie zmienił adres mailowy i nim chce się logować - powinien przekazać go do Sekretariatu lub Wychowawcom. 

Poniżej - ważna instrukcja:

Procedura logowania po raz pierwszy do systemu oraz w przypadku zapomnienia hasła.

Procedura logowania (w skrócie)

1. wejść na stronę szkola.szkolazagorze.edu.pl, kliknąć w DZIENNIK INTERNETOWY, następnie ZALOGUJ
2. wybrać PRZYWRACANIE DOSTĘPU lub ZAŁÓŻ KONTO (pierwszy raz)
3. wpisać adres email (ten, który został przekazany do Sekretariuatu lub Wychowawcom), kliknąć w kwadracie NIE JESTEM ROBOTEM, wybrać właściwe elementy na obrazkach (jeżeli się pojawią) i zatwierdzić
4. na podany adres mailowy przyjdzie wiadomość z długim linkiem, który trzeba kliknąć (przychodzi w ciągu kilku minut, jeśli nie widać, to należy szukać w spamie)
5. po kliknięciu linku nastąpi przekierowanie na stronę do utworzenia hasła. Trzeba wpisać dwa razy takie samo hasło, kliknąć NIE JESTEM ROBOTEM (patrz p. 3). WAŻNE: Hasło – najmniej 8 znaków w tym 1 wielka litera, jedna cyfra i zatwierdzić
6. KONIECZNIE zamknąć przeglądarkę i uruchomić ją na nowo, przejść do punktu 1, a następnie wpisać login (mail) i hasło.

Jeżeli powyższa procedura zakończy się niepowodzeniem to:
- może być błędnie wpisany adres emailowy (prosimy o kontakt z Sekretariatem mailem w celu zweryfikowania, przy przepisywaniu pisma odręcznego można się pomylić),

- może być nieaktualna przeglądarka (trzeba zaktualizować),
- trzeba usunąć całą HISTORIĘ PRZEGLĄDANIA oraz tzw. "ciasteczka".

Jeżeli nadal nie działa, prosimy o informację drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PIERWSZE LOGOWANIE - kliknąć: PRZYWRACANIE SYSTEMU

log1

Rodziców i uczniów, którzy jeszcze nie przekazali tych danych, bądź chcą zmienic adres mailowy, prosimy o zrobienie tego, zgłaszając osobiście Wychowawcom, w Sekretariacie lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze wskazaniem którego ucznia (Imię i nazwisko oraz klasa) i rodzica dotyczy zmiana.

Firma Vulcan udostępnia bardzo szczegółową informację o logowaniu i korzystaniu z systemu na stronie: https://www.vulcan.edu.pl/programy/e-dziennik-uczniowie-optivum-net-87#gotosekcja1631

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY - niewłaściwy adres mailowy, brak adresu w systemie, niezmienione hasło (co 30 dni), korzystanie z dziennika na nieaktualnej stronie szkoły.