Witamy
w Szkole Podstawowej

Im. Ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

Koło naukowo – kulinarne w ramach projektu Erasmus + "Social Media - Natural Learning Environment" prowadzone przez p. Ewę Chrapek i p. Magdalenę Woźniak podjęło kolejne działania w ramach projektu. W ramach zajęć naukowych i tzw odwróconej lekcji – uczniowie klasy 7 przygotowali doświadczenia z fizyki i chemii dla młodszych kolegów. Ponadto klasy 5-8 SP z naszej szkoły wzięły udział w warsztatach na temat powietrza „Naukowiej” organizowanych przez Małopolskie Centrum Nauki – Cogiteon. Na zajęciach kulinarnych przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych spragnionych nowych smaków ciekawe dania z różnych stron świata i różne potrawy z jajkiem w roli głównej. Nasze zajęcia można obejrzeć na filmikach do których podajemy linki.

Koło naukowo - kulinarne / Scientific and culinary club - cooking 22

Koło naukowo - kulinarne / Scientific and culinary club - science 22