w Szkole Podstawowej

Im. Ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

komputer dla ucznia

Fundacja Impact CEE w ramach prowadzonej z partnerami akcji #KomputerDlaUcznia przekazała Gminie Babice sprzęt komputerowy dla uczniów.

Sprzęt został przekazany najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły od kl. III do VII, aby umożliwić im  udział w w zajęciach zdalnych i lekcjach on-line. Dzięki temu również otrzmali szansę na spotkania on - line z kolegami z klasy i nauczycielami.  Z pewnością  ułatwiło to systematyczną i efektywniejszą naukę.

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się w czwartek i piątek (25 i 26 czerwca) wg zamieszczonego harmonogramu na sali gimnastycznej w obecności uczniów i wychowawców. Na terenie szkoły w dniach rozdawania świadectw obowiązują maseczki i rękawiczki zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i procedurami.

Odbiór świadectw będzie możliwy również w innym terminie, ale po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu w sekretariacie szkoły.

Msze św. w intencji społeczności szkolnej w tych dniach będą odprawione o godz. 18.00.

2020 koniec roku ok

2020 dzien dziecka

Życzenia i prezent po życzeniach dla naszych wspaniałych Uczniów i wszystkich, którzy ten jeden dzień w roku przypominają sobie swoje dziecięce lata.

1 czerwca to szczególny dzień - Dzień Dziecka. W tym ważnym dla Was dniu, nasi kochani Uczniowie, pamiętamy o Was. Życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia, abyście byli otoczeni miłością i wsparciem dorosłych i aby każdy dzień przynosił Wam radość.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP w Zagórzu.

Czas na prezent dla Was. Kliknijcie na obrazek lub TUTAJ.

Nowy adres www szkoły to (może działać od poniedziałku, ale niestabilnie na początku): szkolazagorze.edu.pl
W najbliższym tygodniu mogą zdarzyć się problemy z działaniem, co wiąże się z pracami…
Cały czas dostęp do dziennika internetowego działa bezpośrednio ze strony https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminababice o ile firma nie prowadzi jakichś działań - to nie zależy od szkoły.

Ważne informacje w trakcie dokonywania zmian będą zamieszczane na szkolnym Facebooku.

2020 dzien ziemi 729x308

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi – największe ekologiczne święto, mające swój początek w 1970 roku. Dzień Ziemi ma uświadamiać nam, jak ważne jest troszczenie się o środowisko naturalne. Na całym świecie organizowane są akcje propagujące ekologiczny styl życia.

Uczniowie naszej szkoły włączają się w obchody tego święta. Przygotowują odpowiedź na wyzwania zaproponowane przez panią Ewę Chrapek, które mają zachęcić innych do działań na rzecz środowiska. Prace uczniów, które jeszcze napływają, zamieścimy tu niebawem.

A my zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach on-line „Dzień Ziemi w Ministerstwie Kultury, organizowanych przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej. Warsztaty on-line będą dostępne na żywo o godz.11.40 na stronie www.dzienziemiwmk.pl oraz na kanale YouTube. Za pośrednictwem specjalnego czatu każdy z uczniów i nauczycieli będzie mógł zadać pytanie ministrowi Michałowi Kurtyce oraz uczestniczyć w wykładach zaproszonych ekspertów. Szczegółowy program na plakacie. Zapraszamy!

Link do plakatu

Wyzwanie 1