Witamy
w Szkole Podstawowej

Im. Ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

2019erasmuszakończenie1

Wszystko co dobre szybko się kończy.
W piątek pożegnaliśmy naszych przyjaciół z Bułgarii, Rumunii, Turcji i Włoch. Na spotkaniu pożegnalnym zaprezentowaliśmy krótki program artystyczny, w którym zgromadzeni wysłuchali pięknych i wpadających w ucho piosenek w wykonaniu szkolnego chóru, solowych występów wokalnych Emilii Bury z klasy 7 i muzycznych Mai Jewuły z klasy 7. Zgromadzona publiczność mogła także obejrzeć występ choreograficzny dziewczyn z klasy 5 i 7.
Wszyscy dobrze się bawili i chętnie śpiewali piosenki z różnych stron świata wykorzystując karaoke.
Nauczyciele biorący udział w programie Erasmus+ przedstawiali również podjęte w swojej szkole działania w ramach działających w szkole kół zainteresowań zgodnie z założeniami programu.

Naszym zagranicznym przyjaciołom nie mówimy „żegnajcie” lecz „do zobaczenia”, ponieważ w przyszłym roku spotkamy się z nimi w malowniczej Bułgarii i uroczej Rumunii.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomagali w zorganizowaniu i umileniu pobytu naszych gości.
Szczególnie serdecznie dziękujemy p. dyrektor Marii Miranowicz, prezesowi OSP w Zagórzu p. Ryszardowi Wosikowi, nauczycielom zaangażowanym w organizację pobytu i ciekawe zajęcia dla odwiedzających, pracownikom szkoły, uczniom, którzy okazali niezwykłe zaangażowanie i pomoc, rodzicom i dziadkom.

Społeczność Szkoły Podstawowej w Zagórzu.

2019erasmuszakończenie2

2019erasmuszakończenie3

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019erasmuszakończenie4