SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Ks. Adolfa Chojnackiego w Zagórzu.


Zdjęcie powitalne - wejście główne do budynku szkoły w Zagórzu.

 


wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

20230904 poczatek roku

Dnia 4 września mury naszej szkoły gościły wiele ważnych osób. Przede wszystkim uczniów, którzy po wakacjach rozpoczynają pierwszy, albo kolejny już rok nauki w naszej szkole. Swoją obecnością zaszczyciła nas Dyrektor GZOSiP w Babicach, pani Lucyna Siba, która przekazała słowa skierowane do uczniów, nauczycieli, rodziców od pana Wójta. W dniu dzisiejszym odbyło się również ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz pasowanie na ucznia naszej szkoły.