SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Ks. Adolfa Chojnackiego w Zagórzu.


Zdjęcie powitalne - wejście główne do budynku szkoły w Zagórzu.

 


wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

2022 12 21 jaselka

21 grudnia w naszej szkole odbyły się "Jasełka", w których przygotowanie włączyło się wielu uczniów jak również nauczycieli. Za przygotowanie odpowiedzialne były panie: I. Pawlik i E.  Popielnicka. Pomysł scenografii zawdzęczamy pani E. Nowotny. To wydarzenie zgromadziło liczne grono mieszkańców naszej miejscowości, ale przybyli też goście z innych miejsc. Serdecznie dziękujemy za obecność rodzicom, dziadkom, babciom, bliskim naszych uczniów. Dziękujemy również pani Dyrektor GZOSiP w Babicach Lucynie Sibie, panom Radnym - Kamilowi Myrcikowi i Mateuszowi Kulawikowi oraz panu sołtysowi naszej wszi - Łukaszowi Bieńkowi.

Temu wydarzeniu towarzyszył kiermasz na rzecz Maksa Tomali a także kawiarenka z zimową herbatą oraz smakołykami.