SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Ks. Adolfa Chojnackiego w Zagórzu.


Zdjęcie powitalne - wejście główne do budynku szkoły w Zagórzu.

 


wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

 2022 11 20 2b

Katowicka Bajka Pana Kleksa to miejsce, które uczniowie klasy 2 szczerze polecają. Podczas wizyty w Bajce dzieci przeżyły niezapomnianą przygodę odkrywając tajemnice i zaglądając w różne zakamarki tego niezwykłego miejsca. Zwiedzanie odbywało się pod czujnym okiem doświadczonego animatora stylizowanego na postać Adasia lub Agnieszki, którzy pełnili funkcję pomocników Pana Kleksa. Animatorzy świetnie angażowali dzieci do wspólnej zabawy, której było co niemiara.