SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Ks. Adolfa Chojnackiego w Zagórzu.


Zdjęcie powitalne - wejście główne do budynku szkoły w Zagórzu.

 


wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

20220929-archipelag.jpg

W dniach 29 - 30.09.2022 uczniowie klas 7-8 brali udział w Programie profilaktyki zintegrowanej "Archipelag Skarbów". Ponadto nauczyciele i rodzice 29.09.2022 wzięli udział w spotkaniu informacyjnym, poznając cele, założenia, przebieg programu i wybrane wyniki badań, które wyraźnie wskazywały na chroniącą rolę rodziców i innych pozytywnych dorosłych w życiu dzieci. Warsztaty w których wzięła udział młodzież poruszały tematy: szczęścia w życiu, miłości w kontekście dojrzałego i trwałego związku w przyszłości profilaktyki korzystania z substancji psychoaktywnych, zwiększenia kompetencji w zakresie zachowań asertywnych i wzmocnienia więzi z rodzicami, nauczycielami i innymi pozytywnymi dorosłymi jako osobami chroniącymi i wzmacniającymi pozytywne zachowania młodzieży.