SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Ks. Adolfa Chojnackiego w Zagórzu.

 

Zdjęcie powitalne - wejście główne do budynku szkoły w Zagórzu.

Zajęcia z Robotyki w  szkole dla klas od 1- 3 kl.

Budowanie, kodowanie i programowanie klocków LEGO®!

WSTĘPNYCH zapisów można dokonać poprzez SMS na numer 602 241 832 podając:

      Imię i Nazwisko dziecka Klasa Szkoła  (miejscowość )

    Koszt za jedna godzinę  wynosi 20 zł. Zajęcia  zawsze trwają 2 godziny razem i będą odbywały się 2 razy w miesiącu (w  systemie co 2 tygodnie) lub czasem jeden raz według stałego planu. Płatność  podzielona będzie na 2 wpłaty w połowie każdego semestru. Po pierwszych zajęciach można będzie zrezygnować. 

Im szybciej  zbierze się grupa tym większe prawdopodobieństwo dopasowania dogodnego terminu do planu lekcji. Po utworzeniu grupy zostanie wysłana propozycja terminu zajęć do potwierdzenia przez rodziców.

Ilość miejsc w grupie ograniczona. Zapisy trwają do 9-go września.

Zapraszam małych inżynierów Zdzisława Kuć