Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Ks. Adolfa Chojnackiego w Zagórzu.

Zdjęcie powitalne - wejście główne do budynku szkoły w Zagórzu.

Dzień zakończenia roku szkolnego jest obchodzony bardzo uroczyście, odbywają się uroczyste akademie. Niestety, w obecnej sytuacji, nie mogły się odbyć w dotychczasowej formie.

25 czerwca 2021 zostanie zapamiętany jako wyjątkowy dzień. O godz. 9.00 pożegnaliśmy klasę 8, która liczyła 9 uczniów. Najlepszą Absolwentką została Ewa Balon, a nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie otrzymały również Natalia Bogacz i Sylwia Moskała. Absolwentom życzymy udanych wakacji oraz dostania się do wymarzonej szkoły ponadpostawowej i wielu sukcesów na nowym etapie życia.

O godz. 10.00 wychowawcy pożegnali uczniów młodszych klas, którym rozdano świadectwa, a wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy przyjemnych, spokojnych wakacji, zregenerowania sił, dziękujemy za współpracę Rodzicom i Opiekunom

2021 pozegnanie 8