SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO W ZAGÓRZU

2021 logo 1680856572 50pr

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Ks. Adolfa Chojnackiego w Zagórzu.

 

Zdjęcie powitalne - wejście główne do budynku szkoły w Zagórzu.

22.05.2021r. grupa uczniów uczestniczących w zajęciach z matematyki i TIK, w ramach projektu Małopolskie Talenty, była na wycieczce w Krakowie. Na początek była wizyta w Studiu VR Wirtualnej Rzeczywistości, gdzie uczniowie się doskonale bawili.
Później zwiedzaliśmy Ogród Doświadczeń, gdzie największą popularnością cieszył się żyroskop.
Wyjazd w ramach Małopolskich Talentów był w 100% trafnym wyborem, uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę komputerową w studio VR czyli przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości. Nowinki komputerowe i ich szeroki zakres zastosowania na pewno na długo zapamiętają. Niemałe wrażenie zrobił również ogród doświadczeń, w którym mieli okazję zdobyć odpowiedzi na wiele życiowych nurtujących pytań i samemu wykonać jakże nowoczesne i precyzyjne doświadczenia.

2021 wycieczka